8WL-25.000MDD-T
DigiKeys produktnummer
887-8WL-25.000MDD-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8WL-25.000MDD-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8WL-25.000MDD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8WL-25.000MDD-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.00MHZ 1.8V CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
1,8V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
30mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)