8W-24.000MDE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 459
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 500
Datablad
Direkt
Taitien
I lager: 0
QST
I lager: 1 792
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
8W-24.000MDE-T
DigiKeys produktnummer
8W-24.000MDE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8W-24.000MDE-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
1,8V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
15mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)