8Q-32.000METV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
ECS Inc.
ECS Inc.
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Hosonic Electronic Co., Ltd
QST
Siward
I lager: 705
32 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-32.000METV-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-32.000METV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-32.000METV-TCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-32.000METV-T
Beskrivning
CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)