8Q-27.120MEEQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 4 412
Datablad
Abracon LLC
I lager: 442
Jauch Quartz
Jauch Quartz
I lager: 344
Parametrisk ekvivalent
Hosonic Electronic Co., Ltd
I lager: 930
27.12 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-27.120MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-27.120MEEQ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-27.120MEEQ-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-27.120MEEQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-27.120MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.12MHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
27.12 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)