8Q-26.000MEEY-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-26.000MEEY-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-26.000MEEY-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-26.000MEEY-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-26.000MEEY-T
Beskrivning
CRYSTAL 26MHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)