8Q-26.000MEEB-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 3 380
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 585
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
26 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-26.000MEEB-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-26.000MEEB-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-26.000MEEB-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-26.000MEEB-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-26.000MEEB-T
Beskrivning
CRYSTAL 26MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)