7Z-26.000MBG-T
DigiKeys produktnummer
887-1620-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1620-1-ND - Remsbit (CT)
887-1620-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7Z-26.000MBG-T
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
2mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)