7XZ-32.768KCE-T | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 887-1580-2-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 7XZ-32.768KCE-T |
Beskrivning | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Utgång CMOS |
Tillv. | Spänning - källa 2,5V |
Serie | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Ström - drift (max) 3mA |
Resonatorbas | Monteringstyp Ytmontering |
Typ | Inkapsling/låda 4-SMD, utan ledning |
Frekvens | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Funktion Aktivera/inaktivera | Höjd - monterad (max) 0,043" (1,10mm) |