7XZ-32.768KBE-T
DigiKeys produktnummer
887-1579-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1579-1-ND - Remsbit (CT)
887-1579-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7XZ-32.768KBE-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
3mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)