7V-27.000MDHV-T
DigiKeys produktnummer
887-7V-27.000MDHV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-7V-27.000MDHV-TCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7V-27.000MDHV-T
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
27 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)