7V-12.000MAGJ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
CTS-Frequency Controls
I lager: 164 308
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
12 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
7V-12.000MAGJ-T
DigiKeys produktnummer
7V-12.000MAGJ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7V-12.000MAGJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7V-12.000MAGJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
12 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)