7V-10.000MDHV-T
DigiKeys produktnummer
887-7V-10.000MDHV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-7V-10.000MDHV-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-7V-10.000MDHV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7V-10.000MDHV-T
Beskrivning
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
10 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
7V-10.000MDHV-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
10 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)