7V-10.000MAHJ-T
DigiKeys produktnummer
887-2574-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2574-1-ND - Remsbit (CT)
887-2574-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7V-10.000MAHJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
10 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)