7R-25.000MAAJ-T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 2 713
Datablad
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
EPSON
Taitien
25 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
7R-25.000MAAJ-T
DigiKeys produktnummer
887-7R-25.000MAAJ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-7R-25.000MAAJ-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-7R-25.000MAAJ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7R-25.000MAAJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,081" x B 0,065" (2,05 x 1,65mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)