7N-10.000MBP-T
DigiKeys produktnummer
887-2498-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-2498-1-ND - Remsbit (CT)
887-2498-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7N-10.000MBP-T
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 10-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±280 ppb
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
10mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
10-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)