7M-40.000MBBK-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
ECS Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CTS-Frequency Controls
40 MHz ±50ppm Kristaller 20pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-40.000MBBK-T
DigiKeys produktnummer
7M-40.000MBBK-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-40.000MBBK-T
Beskrivning
CRYSTAL 40.0000MHZ 20PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7M-40.000MBBK-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
40 MHz
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)