7M-38.400MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-1333-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1333-1-ND - Remsbit (CT)
887-1333-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-38.400MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
38.4 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
7M-38.400MEEQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
38.4 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)