7M-32.000MAHI-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 31 673
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
32 MHz ±30ppm Kristaller 16pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-32.000MAHI-T
DigiKeys produktnummer
7M-32.000MAHI-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-32.000MAHI-T
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7M-32.000MAHI-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)