7M-25.000MDIJ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
ECS Inc.
ECS Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
Parametrisk ekvivalent
Ecliptek
I lager: 937
Parametrisk ekvivalent
Raltron Electronics
I lager: 473
25 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-25.000MDIJ-T
DigiKeys produktnummer
7M-25.000MDIJ-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-25.000MDIJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7M-25.000MDIJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)