7M-11.0592MAAE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
11.0592 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-11.0592MAAE-T
DigiKeys produktnummer
7M-11.0592MAAE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-11.0592MAAE-T
Beskrivning
CRYSTAL 11.0592MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
7M-11.0592MAAE-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
11.0592 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)