7C-25.000MCB-T
DigiKeys produktnummer
887-1442-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1442-1-ND - Remsbit (CT)
887-1442-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7C-25.000MCB-T
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
7C-25.000MCB-T Modeller
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
30mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)