7A-20.000MAAJ-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
Parametrisk ekvivalent
QST
20 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 50 Ohms 2-SMD, utan ledning
7A-20.000MAAJ-T
DigiKeys produktnummer
887-1089-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7A-20.000MAAJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7A-20.000MAAJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,053" (1,35mm)