2463-001-X5S0-471MLF
DigiKeys produktnummer
410-1047-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2463-001-X5S0-471MLF
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 pF Genomföringskondensator 200V Axiell, ansats - utan ledningar
Tolerans
±20%
Tillverkare
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Spänning - märkt
200V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Förpackning
Bulk
Införingsförlust
12dB vid 100MHz
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell, ansats - utan ledningar
Typ
Genomföring
Storlek/dimension
Diam. 0,099" x L 0,125" (2,51 x 3,18mm)
Kapacitans
470 pF