2461-000-X7V0-102PLF
DigiKeys produktnummer
410-1043-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2461-000-X7V0-102PLF
Beskrivning
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF Genomföringskondensator 100V Axiell, ansats - utan ledningar
Kategori
Spänning - märkt
100V
Tillverkare
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Införingsförlust
20dB vid 100MHz
Förpackning
Bulk
Temperaturkoefficient
X7V
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Typ
Genomföring
Inkapsling/låda
Axiell, ansats - utan ledningar
Kapacitans
1000 pF
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,165" (4,19 x 4,19mm)
Tolerans
0%, +100%