I100N50X4B
DigiKeys produktnummer
4244-I100N50X4B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
I100N50X4B
Beskrivning
RF ATTENUATOR 50OHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Dämpare 0 Hz ~ 4 GHz 50 Ohms 100W
Kategori
Frekvensomfång
0 Hz ~ 4 GHz
Tillverkare
TTM Technologies, Inc.
Effekt (Watt)
100W
Förpackning
Tråg
Impedans
50 Ohms