C45N50Z4
DigiKeys produktnummer
4244-C45N50Z4TR-ND - Remsa och spole (TR)
4244-C45N50Z4CT-ND - Remsbit (CT)
4244-C45N50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C45N50Z4
Beskrivning
SMD TERM 45W 50 OHM 6GHZ 2010
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF IC Terminering AMPS, mobilnät, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS 6GHz 45W
Kategori
RF-typ
AMPS, mobilnät, DCS, GSM, PCS, PHS, UMTS
Tillverkare
TTM Technologies, Inc.
Sekundära attribut
45W
Monteringstyp
Ytmontering
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Funktion
Terminering
Basproduktens nummer
Frekvens
6GHz