C200N50Z4
DigiKeys produktnummer
4244-C200N50Z4TR-ND - Remsa och spole (TR)
4244-C200N50Z4CT-ND - Remsbit (CT)
4244-C200N50Z4DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C200N50Z4
Beskrivning
TERMINATION 200W 2.2GHZ 50OHM
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF IC Terminering DCS, GSM, PCS 0Hz-2,2GHz 200W SMD
Kategori
RF-typ
DCS, GSM, PCS
Tillverkare
TTM Technologies, Inc.
Sekundära attribut
200W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2-SMD, utan ledning
Funktion
Terminering
Leverantörens enhetsförpackning
SMD
Frekvens
0Hz-2,2GHz