OPB350W250Z
DigiKeys produktnummer
365-1240-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OPB350W250Z
Beskrivning
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Optiska sensorer Liquid 0,250" (6,35mm) Fototransistor Modul, fördragna ledare
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OPB350W250Z Modeller
Kategori
Ström - DC fram (If) (max)
50 mA
Tillverkare
TT Electronics/Optek Technology
Ström - kollektor (Ic) (max)
50 mA
Serie
Spänning - kollektor-emitter-genombrott (max)
30 V
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Chassimontering
Avkänningsavstånd
0,250" (6,35mm)