Bilden för 9301R10KL.5SL är inte tillgänglig
9301R10KL.5SL
DigiKeys produktnummer
9301R10KL.5SL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
9301R10KL.5SL
Beskrivning
TRIMMER 10K OHM TOP ADJ
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms Panelfäste Trimpotentiometer Trådlindad 3.0 Varv Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
9301R10KL.5SL Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Tillverkare
TT Electronics/BI
Antal varv
3.0
Serie
Justeringstyp
Toppjustering
Förpackning
Bulk
Resistiva material
Trådlindad
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Panelfäste
Resistans
10 kOhms
Storlek/dimension
Rund - 1,823" diam. (46,30mm)
Tolerans
±1%