WSU090-1300-R
DigiKeys produktnummer
237-1452-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WSU090-1300-R
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
9V 12 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WSU090-1300-R Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
12 W
Tillverkare
Triad Magnetics
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Serie
Polarisering
Negativ mitt
Förpackning
Box
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
Nivå VI
Använd region
Nordamerika
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Form
Väggfäste (klass II)
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Ingångstyp
Fast blad
Sladdlängd
72" (1,83m)
Spänning - ingång
90-264VAC
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - utspänning
9V
Storlek/dimension
L 2,80" x B 1,69" x H 1,18" (71,0 x 43,0 x 30,0mm)
Ström - utgång (max)
1,3A