WSU045-3000
DigiKeys produktnummer
237-1415-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WSU045-3000
Beskrivning
AC/DC WALL MNT ADAPTER 4.5V 14W
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4,5V 14 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WSU045-3000 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
14 W
Tillverkare
Triad Magnetics
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Serie
Polarisering
Positiv mitt
Förpackning
Box
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Aktiv
Effektivitet
Nivå VI
Använd region
Nordamerika
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Form
Väggfäste (klass II)
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Ingångstyp
Fast blad
Sladdlängd
60" (1,52 m)
Spänning - ingång
90-264VAC
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - utspänning
4,5V
Storlek/dimension
L 3,03" x B 1,89" x H 1,22" (77,0 x 48,0 x 31,0mm)
Ström - utgång (max)
3A