WAU24-750
DigiKeys produktnummer
237-1894-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WAU24-750
Beskrivning
AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 700MA
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24VAC 700mA AC/AC Extern Väggfäste Adapter Fast blad Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
WAU24-750 Modeller
Kategori
Ström - utgång (max)
700mA
Tillverkare
Triad Magnetics
Effekt (Watt)
17 W
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Använd region
Nordamerika
Storlek/dimension
L 1,89" x B 2,36" x H 3,15" (48,0 x 60,0 x 80,0mm)
Form
Väggfäste
Godkännande myndighet
cUL, UL
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - ingång
120VAC
Sladdlängd
72" (1,83m)
Spänning - utspänning
24VAC