CMF23V-104700-B
DigiKeys produktnummer
237-2287-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF23V-104700-B
Beskrivning
CMC 100MH 700MA 2LN TH
Detaljerad beskrivning
100 mH @ 10 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 700mA DCR 1,99Ohm
EDA-/CAD-modeller
CMF23V-104700-B Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
700mA
DC-resistans (DCR) (max)
1,99Ohm
Serie
Märkspänning - AC
300V
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Storlek/dimension
L 1,142" x B 0,591" (29,00 x 15,00mm)
Höjd (max)
1,063" (27,00mm)
Induktans @ frekvens
100 mH @ 10 kHz