CMF23H-273141-B
DigiKeys produktnummer
237-2281-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF23H-273141-B
Beskrivning
CMC 27MH 1.4A 2LN TH
Detaljerad beskrivning
27 mH @ 10 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 1,4A DCR 484mOhm
EDA-/CAD-modeller
CMF23H-273141-B Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
1,4A
DC-resistans (DCR) (max)
484mOhm
Serie
Märkspänning - AC
300V
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Storlek/dimension
L 1,043" x B 0,976" (26,50 x 24,80mm)
Höjd (max)
0,551" (14,00mm)
Induktans @ frekvens
27 mH @ 10 kHz