CMF23H-104700-B
DigiKeys produktnummer
237-2279-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF23H-104700-B
Beskrivning
CMC 100MH 700MA 2LN TH
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 mH @ 10 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 700mA DCR 1,99Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMF23H-104700-B Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
700mA
Tillverkare
Triad Magnetics
DC-resistans (DCR) (max)
1,99Ohm
Serie
Märkspänning - AC
300V
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 1,043" x B 0,976" (26,50 x 24,80mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,551" (14,00mm)
Induktans @ frekvens
100 mH @ 10 kHz