L6R30-240
DigiKeys produktnummer
364-1280-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L6R30-240
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 30 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Fast blad Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Tillverkare
Tri-Mag, LLC
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Använd region
Nordamerika
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 9,5mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Fast blad
Ingångsanslutning
NEMA 1-15P
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 2,80" x B 1,70" x H 1,30" (71,1 x 43,2 x 33,0mm)
Spänning - utspänning
24V
Godkännande myndighet
cUL, FCC, UL
Ström - utgång (max)
1,25A
Standardnummer
Effekt (Watt)
30 W