TE0712-02-200-2C3
DigiKeys produktnummer
1686-1098-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TE0712-02-200-2C3
Beskrivning
IC MOD ARTIX7 A200T 200MHZ 1GB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
TE0712 Inbäddad modul Artix-7 A200T 200MHz 1GB 32MB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TE0712-02-200-2C3 Modeller
Kategori
Hastighet
200MHz
Tillverkare
Trenz Electronic GmbH
Flash-storlek
32MB
Serie
RAM-storlek
1GB
Förpackning
Bulk
Kontaktdonstyp
Samtec LSHM
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 1,970" x B 1,570" (50,00 x 40,00mm)
Modul-/korttyp
FPGA-kärna
Arbetstemperatur
0°C-70°C