TPP 150-136A-J
DigiKeys produktnummer
1951-2846-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPP 150-136A-J
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 85-264VAC, 120-370VDC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPP 150-136A-J Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Tillv.
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-25°C-80°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,00" x B 2,00" x H 1,16" (101,6 x 50,8 x 29,5mm)
Spänning - ingång
85-264VAC, 120-370VDC
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus
Spänning - utspänning 1
36V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
4.17 A