TPI 100-124A-J
DigiKeys produktnummer
1951-1227-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPI 100-124A-J
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 85-264VAC, 120-370VDC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPI 100-124A-J Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
92%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-80°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Justerbar utgång, PFC, universalingång
Typ
Öppen ram
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 1,16" (76,2 x 50,8 x 29,5mm)
Spänning - ingång
85-264VAC, 120-370VDC
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus
Spänning - utspänning 1
24V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
4.17 A