TRS12V65H,LQ
DigiKeys produktnummer
264-TRS12V65H,LQTR-ND - Remsa och spole (TR)
264-TRS12V65H,LQCT-ND - Remsbit (CT)
264-TRS12V65H,LQDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TRS12V65H,LQ
Beskrivning
DIODE SIL CARB 650V 12A 4DFNEP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 650 V 12A Ytmontering 4-DFN-EP (8x8)
Kategori
Hastighet
Noll återställningstid > 500mA (Io)
Tillv.
Omvänd återhämtningstid (trr)
0 ns
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - läckström @ Vr
120 µA @ 650 V
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ Vr, F
778pF vid 1V, 1MHz
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
650 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
12A
Leverantörens enhetsförpackning
4-DFN-EP (8x8)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.35 V @ 12 A
Arbetstemperatur - koppling
175°C