TC7SZ14FU,LJ(CT
DigiKeys produktnummer
TC7SZ14FULJ(CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
TC7SZ14FULJ(CTCT-ND - Remsbit (CT)
TC7SZ14FULJ(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TC7SZ14FU,LJ(CT
Beskrivning
IC INVERT SCHMITT 1CH 1INP 5SSOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Inverterare IC 1 Kanalig Schmitt Trigger 5-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TC7SZ14FU,LJ(CT Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - tomgång (max)
1 µA
Tillv.
Ström - utgång hög, låg
32mA, 32mA
Serie
Logiknivå - låg
0,2V-1,2V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Logiknivå - hög
1,4V-3,6V
Artikelstatus
Aktiv
Max utbredningsfördröjning @ V, max CL
5,9ns vid 5V, 50pF
Logiktyp
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Antal kretsar
1
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ingångar
1
Leverantörens enhetsförpackning
5-SSOP
Egenskaper
Schmitt Trigger
Inkapsling/låda
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spänning - källa
1,65V-5,5V