CRS20I30A(TE85L,QM
DigiKeys produktnummer
264-CRS20I30A(TE85L,QMTR-ND - Remsa och spole (TR)
264-CRS20I30A(TE85L,QMCT-ND - Remsbit (CT)
264-CRS20I30A(TE85L,QMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRS20I30A(TE85L,QM
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SFLAT
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 30 V 2A Ytmontering S-FLAT (1,6x3,5)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRS20I30A(TE85L,QM Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
60 µA @ 30 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
50pF vid 10V, 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Leverantörens enhetsförpackning
S-FLAT (1,6x3,5)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
2A
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
490 mV @ 2 A