XC6810B42J0R-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Torex Semiconductor Ltd
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Torex Semiconductor Ltd
I lager: 100
Datablad
I lager: 82
I lager: 20
I lager: 100
I lager: 42
I lager: 0
Laddare IC Litiumjon/polymer 12-WLP (1,17x1,57)
XC6810B42J0R-G
DigiKeys produktnummer
893-XC6810B42J0R-GTR-ND - Remsa och spole (TR)
893-XC6810B42J0R-GCT-ND - Remsbit (CT)
893-XC6810B42J0R-GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XC6810B42J0R-G
Beskrivning
MULTI-FUNCTION MICRO BATTERY CHA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Laddström - max.
25mA
Tillverkare
Batterispänning
4,2V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Spänning - matning (max)
28V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)