480:347:277-460VA-IC
DigiKeys produktnummer
1121-1004-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
480:347:277-460VA-IC
Beskrivning
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 460VA
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kategori
Spänning - sekundär
277V
Tillverkare
Thomas Research Products
Effekt - max
460VA
Serie
1:a kontaktdonet
Trådledare
Förpackning
Box
2:a kontaktdonet
Trådledare
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
7,2 lbs (3,3 kg)
Typ
Autotransformator (ej isolerad)
Basproduktens nummer
Spänning - primär
347V, 480V