480:347:277-125VA-IC
DigiKeys produktnummer
1121-1003-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
480:347:277-125VA-IC
Beskrivning
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 125VA
Kategori
Spänning - sekundär
277V
Tillverkare
Thomas Research Products
Effekt - max
125VA
Serie
1:a kontaktdonet
Trådledare
Förpackning
Box
2:a kontaktdonet
Trådledare
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Vikt
2,3 lbs (1 kg)
Typ
Autotransformator (ej isolerad)
Basproduktens nummer
Spänning - primär
347V, 480V