D1CSA5931FR001F-T15
DigiKeys produktnummer
4463-D1CSA5931FR001F-T15TR-ND - Remsa och spole (TR)
4463-D1CSA5931FR001F-T15CT-ND - Remsbit (CT)
4463-D1CSA5931FR001F-T15DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D1CSA5931FR001F-T15
Beskrivning
RES 0.001 OHM 1% 10W 5931
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 mOhms ±1% 10W Chipresistor Icke standard Fri från svavel, strömavkänning, fuktighetsbeständig, skydd Metallelement
Kategori
Egenskaper
Fri från svavel, strömavkänning, fuktighetsbeständig, skydd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
Icke standard
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,591" x B 0,305" (15,00 x 7,75mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)