LMZ14203HTZX/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-43602-2-ND - Remsa och spole (TR)
296-43602-1-ND - Remsbit (CT)
296-43602-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMZ14203HTZX/NOPB
Beskrivning
DC DC CONVERTER 5-30V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Oisolerad PoL-modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 5-30V 3A 6V - 42V Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMZ14203HTZX/NOPB Modeller
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Egenskaper
UVLO
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Effektivitet
94%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Oisolerad PoL-modul
Inkapsling/låda
TO-PMOD-7, strömförsörjningsmodul
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 0,40" x B 0,39" x H 0,18" (10,2 x 9,9 x 4,6mm)
Spänning - ingång (min)
6V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-PMOD-7
Spänning - ingång (max)
42V
Styrfunktioner
Aktivera, aktiv hög
Spänning - utspänning 1
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
3A