CD74HC423M96 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Texas Instruments
I lager: 4 884
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
I lager: 2 327
Datablad
Monostabil multivibrator 25 ns 16-SOIC
CD74HC423M96
DigiKeys produktnummer
296-CD74HC423M96TR-ND - Remsa och spole (TR)
296-CD74HC423M96CT-ND - Remsbit (CT)
296-CD74HC423M96DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CD74HC423M96
Beskrivning
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CD74HC423M96 Modeller
Kategori
Utbredningsfördröjning
25 ns
Tillverkare
Texas Instruments
Ström - utgång hög, låg
5,2mA, 5,2mA
Serie
Spänning - källa
2 V ~ 6 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Logiktyp
Monostable
Inkapsling/låda
16-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)