CD74HC123M96E4 har upphört och finns inte längre hos DigiKey.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Texas Instruments
I lager: 6 629
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
Toshiba Semiconductor and Storage
Monostabil multivibrator 25 ns 16-SOIC
CD74HC123M96E4
DigiKeys produktnummer
CD74HC123M96E4-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CD74HC123M96E4
Beskrivning
IC MMV 2-CIR 25-NS 16-SOIC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CD74HC123M96E4 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Utbredningsfördröjning
25 ns
Tillverkare
Texas Instruments
Ström - utgång hög, låg
5,2mA, 5,2mA
Serie
Spänning - källa
2 V ~ 6 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Monteringstyp
Ytmontering
Logiktyp
Monostable
Inkapsling/låda
16-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)