T3LVD20-200
DigiKeys produktnummer
1133-T3LVD20-200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T3LVD20-200
Beskrivning
ACTIVE DIFFERENTIAL PROBE 200 MH
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10:1 Spänningssond, differential 200MHz 2,756" (70,00mm) Svart och röd Testledning oscilloskopprobe 1M Ingångsresistans ± 60 - 820V
Kategori
Bandbredd
200MHz
Tillverkare
Teledyne LeCroy
Resistans - ingång
1M
Serie
Spänning - max
± 60 - 820V
Förpackning
Box
Kapacitans - ingång
3,5pF
Artikelstatus
Aktiv
Kabellängd
2,756" (70,00mm)